Vacatures


We zijn op zoek naar:
Een (marketing)stagiair

Het CultuurWerkt! team


Het team van CultuurWerkt! bestaat uit 12 cultuurliefhebbers met een missie. Wij willen de levens van werkgevers en medewerkers verrijken met creativiteit en nieuwe ervaringen.

Wie zijn wij?

Relatiebeheer

Gwendolyn is relatiemanager en adviseert in het implementeren van CultuurWerkt! binnen de organisatie en het betrekken van medewerkers bij kunst en cultuur. Zij is verantwoordelijk voor alle aangesloten MKB organisaties.

gwendolyn@cultuurwerkt.nl

Relatiebeheer

Anouk is relatiemanager en adviseert in het implementeren van CultuurWerkt! binnen de organisatie en het betrekken van medewerkers bij kunst en cultuur. Ook denkt zij mee in het organiseren van groepsactiviteiten.

anouk@cultuurwerkt.nl

Relatiebeheer

Marije is senior relatiemanager en adviseert organisaties in het betrekken van medewerkers bij kunst en cultuur. Tevens adviseert zij organisaties op het gebied van hun cultuurbeleid en Cultuur op de Werkvloer.

marije@cultuurwerkt.nl

Vormgeving

Esmé is onze vormgever en zorgt ervoor dat onze website en magazines er fantastisch uitzien.

esme@cultuurwerkt.nl

Projectmanagement

Louise organiseert CultuurWerkt! evenementen en beheert bijzondere samenwerkingen met andere organisaties.

louise@cultuurwerkt.nl

Marketing & communicatie

Roisin is verantwoordelijk voor de communicatie richting klanten en abonnees.

roisin@cultuurwerkt.nl

Marketing & communicatie

Ilana onderhoudt contact met alle culturele partners en is altijd op zoek naar nieuwe samenwerkingen met culturele instellingen.

ilana@cultuurwerkt.nl

Sales& Marketing

Marouschka informeert organisaties over de voordelen van CultuurWerkt! en is verantwoordelijk voor social media en de communicatie richting potentiële klanten.

marouschka@cultuurwerkt.nl

Accountmanager/Cultureel ambassadeur

Henrieke zorgt als Cultureel Ambassadeur dat werkend Nederland weet waarom CultuurWerkt!. In haar vrije tijd geeft ze rondleidingen in Artis waarbij zij vertelt over de monumentale waarde van Artis.

henrieke@cultuurwerkt.nl

Accountmanager/Cultureel ambassadeur

Anne Vos laat als Cultuur Ambassadeur medewerkers in Nederland de inspirerende kant van kunst en cultuur ontdekken. “Of je nu naar de bioscoop of naar de opera gaat, beleven van cultuur haalt je uit de waan van de dag en geeft energie!”

anne@cultuurwerkt.nl

Accountmanager/Cultureel ambassadeur

Margot vindt het belangrijk dat zoveel mogelijk mensen kennismaken met de verrijking van kunst en cultuur. Om haar steentje hieraan bij te dragen verbindt ze in haar rol als Cultureel Ambassadeur werkend Nederland met de culturele sector. In haar vrije tijd verkent ze het liefst verre oorden met haar camera.

margot@cultuurwerkt.nl

Directie

Esther is eindverantwoordelijke en zorgt ervoor dat CultuurWerkt! de komende jaren nóg meer kan betekenen voor cultuurparticipatie in het bedrijfsleven.

esther@cultuurwerkt.nl

CultuurWerkt! voor een sterkere cultuursector


CultuurWerkt! verrijkt Nederland met een prikkelend cultuuraanbod. Wij laten medewerkers genieten van mooie verhalen en culturele ervaringen. Zo dragen we ons steentje bij aan een sterkere cultuursector.

Samenwerken?


Neem contact met ons op via 020 – 788 8811 of info@cultuurwerkt.nl

Dag van Kunst & Cultuur | HR kennissessie×

Je gebruikt een oude browser, waardoor deze website niet werkt.
Update naar een modernere browser.