-Anne-van-Zantwijk.jpg/e6f25459916b0e526206883cc2e202b5.jpg)
Janneke de Bijl / Dit is het nou
Een voorstelling over mensenleed, dierenleed, vergankelijkheid en Linda de Mol
Net als iedereen heeft Janneke misschien niet lang meer te leven. Ze wil geen kind, geen broodfonds en geen huis dat haar persoonlijkheid weerspiegelt (liever niet zelfs). Maar wat dan wel? Hoe stel je doelen als je een weekendje Veluwe precies even leuk vindt als een maand Curaçao?
In Dit is het nou observeert Janneke er weer op los. Ze hoeft maar om zich heen of in de spiegel te kijken, en de absurditeit van de worstelende mens dient zich alweer aan. Janneke beschrijft wat ze ziet, legt de onlogica daarvan bloot en fileert wat gefileerd dient te worden. En dat allemaal in Janneke-stijl: zwartgallig, herkenbaar en doorspekt met onderkoelde humor.
“Hans Dorrestijn hoeft niet meer te zoeken. In Janneke de Bijl heeft hij een waardige opvolger.” Trouw
“Janneke de Bijl baart geen kinderen, maar zorgen. En verrassende grappen over die zorgen.” de Volkskrant
.jpg/e7afdb99862892245afdbf3af16eb15b.jpg)

Benieuwd naar de rest ?
Login en krijg toegang tot alle aanbiedingen, vrijkaarten, prijsvragen, culturele tips en meer of meld jouw organisatie aan voor een CultuurWerkt! lidmaatschap